Zapraszamy na wyjazd studyjny!

Zapraszamy na wyjazd studyjny!

Zapraszamy na bezpłatną wizytę studyjną. Wyjazd zorganizowany jest dla kandydatów na podlaskich self-adwokatów (samorzeczników) biorących udział w projekcie „PełnoAktywni-SamoSprawni” www.samosprawni.centrumnawschodzie.pl (osoby z niepełnosprawnościami oraz opiekunowie OzN) oraz dla organizacji/instytucji będących sojusznikami OzN w Subregionie Bielskim. Razem dla 20 osób.

Wyjazd w dniach 16-17 września 2021 do oddziału PSONI w Jarosławiu (woj. podkarpackie), http://www.psoni-jaroslaw.org.pl/ który
ma duże doświadczenie zarówno w self-adwokaturze, jak i aktywizowaniu społecznym i zawodowym osób z niepełnosprawnościami. 

W programie wyjazdu oprócz spotkania z podkarpackimi samorzecznikami, zaplanowano także wizyty w kilku podmiotach ekonomii społecznej, gdzie pracują osoby z niepełnosprawnościami.

Wyjazd odbywa się w ramach projektu „PełnoAktywni – SamoSprawni”. Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

PROGRAM WIZYTY: 1_Program_PSONI_16_17_WRZESNIA_2021 

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe studyjnym zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia online (poniżej). Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Pierwszeństwo mają więc uczestnicy Akademii Samorzeczników oraz osoby związane ze społecznością PełnoAktywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: